Kadra

Lidia Rosiejka

Lidia Rosiejka

Kierownik placówki medycznej szkoły rodzenia Mama i ja

Mam wykształcenie medyczne.  Nadzoruję pracę personelu medycznego oraz buduję i utrzymuję dobre relacje z pacjentami korzystającymi z usług placówki. Dodatkowo prowadzę zajęcia sportowe z kobietami w ciąży oraz zajęcia z chustonoszenia.

Daria Gruszka

Daria Gruszka

Jest magistrem położnictwa, edukatorką w szkole rodzenia „Mama i Ja”. Aktualnie podczas specjalizacji ginekologiczno-położniczej. Swoją wiedzę regularnie aktualizuje poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach, webinarach i szkoleniach. Obecnie pracuje na oddziale ginekologiczno-położniczym w szpitalu na Polnej. W szkole rodzenia „Mama i ja” przekazuje wiedzę pacjentkom podczas zajęć z edukacji przedporodowej. Czerpie ogromną satysfakcję z dzielenia się swoim profesjonalizmem z przyszłymi mamami. Cechuje ją empatyczne oraz dogłębne podejście do pytań i wątpliwości pacjentek. 

Ewa Nawrot

Ewa Nawrot

Z wykształcenia jest pedagogiem. Doświadczenie w zawodzie położnej zdobywała w Szpitalu przy ul.Lutyckiej od 2000r. Jest mamą 14 letniej Magdy. Wiedza zdobyta na wielu kursach doszkalających, rozszerzona o pielęgniarstwo onkologiczo -hospicyjne oraz doświadczenie w codziennej pracy: z dzieckiem i matką w okresie ciąży, porodu i połogu, pozwala spełnić jej pasje, czerpać radość i samorealizować się. Jako cel jej pracy w Szkole Rodzenia „Mama i Ja”, wybrała holistyczne podejście do pacjenta co realizuje poprzez ciągłe poszerzanie wiedzy z zagadnień psychologii i socjologii.

Agata Indycka

Agata Indycka

Jest licencjonowanym dietetykiem, ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Aktualnie kontynuuje naukę na tym samym kierunku na studiach magisterskich. Do zadań Agaty należy edukacja żywieniowa przyszłych mam oraz przeprowadzanie konsultacji dietetycznych

Alicja Rupa

Alicja Rupa

Mam na imię Alicja,ukończyłam licencjat z położnictwa. Jestem finalistką Ogólnopolskiej olimpiady wiedzy ,,Położna Przyszłości”. Aktualnie jestem na pierwszym roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W szkole rodzenia prowadzę edukację z przyszłymi rodzicami, która przynosi mi ogromną satysfakcję. Wykonuję również wizyty patronażowe w żłobkach oraz zapisy KTG. Interesuję się laktacją, oraz aspektami psychologicznymi u kobiet w ciąży.

Adam Woźniak

Adam Woźniak

Licencjonowany ratownik medyczny – studia wyższe ukończył w 2019 roku. Od tego czasu systematycznie utrwala swoją wiedzę jako członek Zespołu Ratownictwa Medycznego na terenie miasta Poznań i powiatu Poznańskiego, oraz od 2021 roku jako Dyspozytor Medyczny zajmujący się obsługą zgłoszeń alarmowych. W swojej karierze przeprowadził  szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dotyczących dzieci jak i dorosłych a także był instruktorem warsztatów medycznych. W szkole rodzenia będzie miał przyjemność poprowadzić z Państwem zajęcia z pierwszej pomocy, gdzie będziecie się uczyli jak w sytuacji kryzysowej pomóc swojemu maluchowi przed przyjazdem wykwalifikowanych służb.

Porady położnej